czwartek, 5 grudnia 2013

Zizzi / ZAY - Ekskluzywne marki oferujące odzież w rozmiarach 44-60.

Zizzi Zay Zj to ekskluzywna marka przyjazna wszystkim kobietom bez względu na rozmiar, który noszą. Jej motto brzmi: "kochamy krągłości". Nie przejmuj się wagą, wzrostem ani wiekiem. Bądź kobieca zawsze, kiedy chcesz. Marka Zizzi oferuje wszystko to, czego potrzebujesz.


Kończę slogany reklamowe i do rzeczy - kilka szczerych słów o marce.
 
Z marką Zizzi ZAY miałam do czynienia kilka razy jeszcze przed otwarciem sklepu www.bylola.pl. Jakość materiałów jest bardzo wysoka - daleko jej od tych które już po kilku praniach tracą kolor, wyciągają się czy przecierają. 
Zizzi ZAY ZJ to rodzime marki duńskie. Niestety powyższe marki nie są dostępne w Polsce. Jedyną możliwością jest szperanie po allegro, zamawianie w sklepie online www.zizzishop.de lub w mniejszych takich jak min. www.zalando.pl/zizzi. Niestety ceny nie są na przeciętną kieszeń. Średnia cena spodni/bluzek to waha się od 40-50 Euro do nawet 150 Euro. Niestety dla przeciętnego zjadacza chleba to krocie. Cóż... za jakość się płaci. 
Długo się zastanawiałam co zrobić aby sprowadzić Zizzi do Polski w cenach outletowych, niższych o 70 % od standardowych cen na metkach. Udało się  - wynikiem jest sklep www.bylola.pl.
Poniżej kilka propozycji Zizzi i ich pięknych banerów reklamowych. Fakt ! Modelki zapierają dech w piersiach, ale o nich już w kolejnym wpisie.  : ) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz